برترین تولید کننده گاردریل

  • بالاترین کیفیت
  • تولید گاردریل

الف ) مقدمه
شرکت پانیا صنعت پارس در سال 1387 با هدف طراحی ، ساخت و نصب گاردریل و متعلقات آن، تجهیزات ایمنی و ترافیکی به همت تعدادی از صنعتگران کارآزموده و متخصصین این بخش کار خود را آغاز نمود و اینک بعد از گذشت 7 سال و انجام دهها پروژه داخلی و خارجی و اندوخته ای از تجربیات ارزنده یکی از مجریان توانمند و شناخته شده در کشور می باشد.
ساختار سازمانی شرکت شامل واحدهای مختلفی همچون مدیریت پروژه ، دفتر فنی ، واحد تولید ،واحد تضمین کیفیت ، واحد بازرگانی و گروه نصب  می باشد.


ب )امکانات و تجهیزات
شرکت پانیا صنعت پارس جهت تأمین نیازهای روزافزون مشتری های داخلی و خارجی نسبت به تجهیز سخت افزاری خود در زمینی به مساحت 3000 متر مربع و کارگاه های تولیدی به مساحت 1800 متر مربع با تجهیزات و ماشین آلات تخصصی ( دستگاه های برش طولی ، رولفرمینگ گارد سه موج و دو موج ، گیوتین ، پرسهای هیدرولیک و ضربه ای ، پانچ ، وکیوم ، کاترپلاتر ، رولفرمینگ تابلو و .... ) نموده است.


ج ) توانمندی ها
این شرکت با دارا بودن واحد گالوانیزه مستقل و نیروی انسانی کارآمد و ماشین آلات مورد نیاز توانایی تولید و نصب سالانه 15000 تن گاردریل و متعلقات و 10000 متر مربع تابلوهای راهنمایی و رانندگی را دارد .

د ) خط مشی کیفیت  
شرکت پانیا صنعت پارس با اعتقاد بر ضرورت حفظ و استفاده بهینه از سرمایه های ملی و برداشتن گام در جهت پیشبرد اهداف صنعتی کشور و ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن به مشتریان محترم ، رسالت خود میداند که متناسب با امکاناتی که در اختیار دارد برای جلب رضایت مشتری از هیچ کوششی دریغ ننماید       این امر مستلزم رعایت کلیه نیازمندی های کیفیتی است که حداقل آن رعایت استانداردهای ASTM،ISOو EN
و استانداردهای وزارت راه و شهرسازی در محصولات تولیدی می باشد.
همچنین این شرکت تلاش می نماید که تمام امکانات خود را در تحویل به موقع محصولات و خدمات به مشتریان بسیج نموده و رضایت آنها را جلب نماید .